Užsakymai

Pagalba

1. Ar mano automobilyje veiks įrenginys?
Dauguma automobilių pagamintų po 1996 palaiko ODB2 standartą, nepaisant to kai kurie gamintojai pilną ODB2 palaikymą pradėjo taikyti po Europos Sąjungos nuostatos: 2001 benzininiams varikliams ir 2004 dyzeliniams varikliams.

Jeigu abejojate, arba išbandžius įrenginys neveiks Jūsų automobiliui, tiesiog gražinkite įrenginį registruotu paštu per 14 dienų ir sumokėtus pinigus gražinsime.


2. Kaip įrenginys veikia?
Priklausomai nuo pasirinkto modelio įrenginys komunikuoja su Jūsų telefonu ar kompiuteriu bluetooth arba Wifi ryšiu.

Įrenginys paprasčiausiai jungiasi į ODB2 lizdą Jūsų automobilyje ir yra surišamas su telefonu ar kompiuteriu. Naudodami specialias programėles galėsite nuskaityti klaidų kodus ar stebėti automobilio daviklių parodymus realiu laiku.

Įrenginį junkite tik esant išjungtam degimui, o naudokite su užvestu automobiliu, priešingu atveju nematysite visų duomenų.

Taip pat nepamiškite ištraukti įrenginio iš lizdo kai jis nenaudojamas, nes ir nenaudojant jo, budėjimo režimu įrenginys vartoja elektros energiją.


3. Kur yra ODB2 lizdas ir kaip jis atrodo?
ODB2 lizdai automobiliuose dažniausiai įrengiami po po vairo kolonėle, arba panelėje vairuotojo pusėje. Rečiau rasite jį peleninės skyriuje, daiktadėžėje arba variklio skyriuje.

Lizdas atrodo taip:4. Kokias programėles naudoti?
Įrenginys veikė su beveik visomis mūsų bandytomis programėlėmis Apple Store bei Google Play Store. Kai kurios jų nemokamos, kitos mokamos.

Mes rekomenduojame naudoti mokamas versijas Torque arba Dash Command dėl funkcijų gausos ir išsamios klaidų kodų duomenų bazės. Dash Command leidžia netgi suvesti savo automobilio techninius parametrus iki smulkmenų, kas leidžia dar tiksliau pateikti daviklių duomenis iš automobilio.


5. Ar saugu naudoti įrenginį?
Nerekomenduojame įrenginio naudoti vairuojant. Check-engine.lt nėra atsakinga už nuostolius patirtus dėl nedėmesingo vairavimo.

Pats įrenginys niekaip nepažeis Jūsų automobilio elektronikos bei jo kompiuterio, nes įrenginiu galima tik nuskaityti kompiuterio duomenis, bet negalima jų keisti, tad tai yra saugus būdas mėgėjui pačiam juo naudotis.